головна
про нас
продукція
для дистриб'юторів
Інформація
статті
тренінги
контакти
Ботокc для волосся New Hair System від Artego


Ботокс для волосся від Artego швидко і дбайливо проникає в глибину волосся, покращує їх структуру і наповнює їх всередині.

Унікальний по своїй дії склад, який наповнює втрачені частинки волосся в результаті тих чи інших агресивних впливів. Процедура виповняється досить швидко та легко, а результат на довго.

Засіб включає 2 подукта: Diamond Filler - концентрат, який забезпечує відновлення. В складі: екстракт чорної ікри ( пептид), олії холодного віджиму, вітаміни Е, РР. Одної ампули об'ємом 20 мл вистачає на 4 процедури. Diamond Elixir - еліксир, містить композицію незамінних амінокислот і мікроелементів. Амінокислоти в складі еліксиру знаходяться у високій концентрації і збалансовані екстрактом гранату.

Використання.

Підготовка. Два рази помити голову глибокоочищаючим шампунем NHS, масажуючи шкіру голови і швидко змити. Підсушити волосся рушником.

Процедура нанесення. Розділити волосся на чотири вертикальні частини, не розчісуючи їх. Налить 35 мл еліксиру NHS в циліндр для змішування. Закрити його і гріти сушкою 20 сек. Сушкою нагріти ампулу з ботоксом напротязі 30 сек. ( доки вміст не стане однорідним). За допомогою шприца набрати 5 мл ботокса NHS з ампули. Вилити 35 мл еліксиру NHS і добавити туди 5 мл ботокса NHS і все ретельно перемішати до однорідної маси. Увага: порція двох інгредієнтів має бути 1:7.

На пасмо волосся шириною 2 см, відступивши 1 см від коренів наносити суміш вниз до кінчиків. Втирати продукт у волосся. Після нанесення продукту на все волосся зняти його залишки тонким гребінцем. Накрити волосся рушничком і помістити під сушуар або фен на 15 хв. Зняти рушник і залишити волосся при кімнатній температурі на 2 хв. Швидко ( за 10-15 сек.) змити продукт холодною водою. Ніжно висушити волосся рушником і приступити до сушки.

Сушка феном: невелику кількість термозахисту розтерти на долонях і нанести на найбільш пошкоджене волосся. Повністю висушити волосся.

Випрямлення: розділити волосся на чотири секції. Для захисту пошкодженого волосся і надання його блиску, нанести невелику кількість термозахисту. Пасма товщиною 2 см пройти утюжком.

Курс лікування: - перша процедура; - друга процедура ( через 7 днів після 1-ї); - третя процедура ( через 15 днів після 2-ї); - четверта процедура ( через 15 днів після 3-ї).

Температурний режим утюжка: - натуральне та окрашене волосся від 180 градусів, проводимо 3-4 рази - висвітленне волосся 180градусів, 2-4 рази - сиве волосся 160 градусів, 2-3 рази.