головна
про нас
продукція
для дистриб'юторів
Інформація
статті
тренінги
контакти
RAIN DANCE | Час природи | Головні інгредієнти


Секрети Природи

3 природні і органічні олії: Цубакі, Арганова та Камелії.

Олія Цубакі: чистий продукт, отриманий з дорогоцінного сорту квітки камелії, з відмінними живильними, пом'якшувальними, та регенеруючими властивостями. Надає об'єм і м'якість, блиск та життєву силу.

Арганова олія: багата на основні жирні кислоти, вітамін E, омега 3 та омега 6. Ця ефірна олія, глибоко живить волосяний корінь. Це еліксир вічної молодості: він має антивікову дію, зволожує, живить і захищає шкіру та волосся, робить їх сильнішими і красивішими.

Олія Камелії: отримана з холодного пресування насіння квітки камелії (чайної рослини). Вона багата вітамінами А, В, Е. Ефективно боротися з старінням та запобігає зневодненню шкіри та волосся.

Шовкові протеїни.

Вони витягуються з подвійної нитки, виготовленої шовкопрядом Bombyx Mori. Серицин, основний білок, володіє високою зволожучою здатністю і надає волоссю незрівнянну м'якість і шовковистість.

IPSTIC ®

Унікальний засіб вивчений і розроблений в Університеті Калабрії спеціально для Artègo, і він складається з гіалуронової кислоти та соєвого білка. Ці дві речовини утворюють комплекс, який інкапсулює 4 основних макромолекули: - капсаїцин - місцева стимулююча дія, знеболююча та заспокійлива дія; - епігаллокатехін - компонент зеленого чаю з антиоксидантними властивостями; - поліфеноли - компоненти кави і шоколаду, з сильними антиоксидантними і протизапальними властивостями; - цинку глюконат - основний для стимуляції регенерації клітин, з в'яжучими і антисептичними властивостями.

Комплекс, що міститься в Ipstic виступає в ролі чудового інгібітора ферменту 5alfariduttase, який визнається головним відповідальним за потоншення волосся, а також облисіння та загальну алопецію. Він володіє сильною антиоксидантною та протизапальною дією, стимулює місцевий кровообіг і постачає структурні амінокислоти, стаючи тим самим сильним подразником волосяної цибулини для росту волосся.