головна
про нас
продукція
для дистриб'юторів
Інформація
статті
тренінги
контакти
GOOD SOCIETY|Нова філософія у сфері догляду за волоссям


Який твій код краси?

Кожен з нас має свій унікальний код, завдяки якому волосся стає красивим. Потрібно тільки його знайти, підбираючи відповідний косметичний засіб до природи свого волосся. Люди, котрі використовують Аrtego, знаходять свій код красивого волосся, та створюють гарне співтовариство, або Good Society. Додавай своїх клієнтів в наше співтовариство і підбирай косметику Аrtego для їхнього волосся.

Незникаючу елегантність білого і чорного, а також дивовижну красу їхнього контрасту ми використали на упаковках косметичних засобів, щоб підкреслити унікальність нової лінії Good Society.

Дорогоцінні миючі та живильні креми, зволожуючі, підвищуючі еластичність флюїди, багаті на об'єм інгридиентами спреї: це інструменти, які в поєднанні з твоїм професіоналізмом приведуть до того, що твої клієнтки будуть здивовані, захоплені та зачаровані.

7 кодів краси і 7 простих рішень для красивого волосся. У кожного є своє місце в Good Society.

Ми живемо в швидкому темпі - щоденно присвяти одну мить, щоб розбудити свої відчуття і зробити собі перерву для задоволення. EVERY DAY - це шампунь у кремі і легкий кондиціонер, котрі миють і зволожують волосся щодня.

Твоє волосся тонке і ніжне, ослаблене і рідке? GENTLE VOLUME подбає про нього і зробить його сильнішим, додасть йому об'єму, полегшить вашу укладку.

Через метеорологічні умови та хімічні засоби,волосся стає жорстким і пересушеним, а в разі їхньої ніжної структури-пошкодженим. Поверни рівновагу своєму волоссю завдяки інтенсивному зволоженню з шампунем і кондиціонером INTENSE HYDRATION.

Слухняність волосся з будь-яким рухом твого тіла - це все забезпечить тобі PERFECT CURL.

SOFT SMOOTHING, зробить так, що твоє волосся стане розгладженим, м'яким, слухняними і блискучим. Захистить його також від сплутування.

RICH COLOR живить і захищає колір, забезпечує ефект, при якому волосся завжди виглядає як в перший день фарбування.

А також є унікальна серія косметичних засобів для спеціальних завдань.